هولا هولا هی

سلام

اول بسم الله بگم که پست اين دفعه کوتاهه.بس که ملتی اومدن اينجا و غر زدن و نفرين کردن و ناله کردن و مشت کوبيدن به سينه و فحش دادن و بر سر زدن و عاق کردن و مو کندن و فين کردن و تهديد کردن و به صورت چنگ انداختن و تف کردن و جززز زدن و ....

اين روزها من در چنين وضعيتی هستم : 11.gif

به خدا هر کس ديگه ای جای من بود الان آتيش روشن کرده بود و يه مرغ پر پر(por par) گذاشته بود رو کله ش و لباس های بی حيايی سرخپوستی پوشيده بود و نيزه به دست وسط اتوبان هولا هولا می کرد و دور آتيش می دويد.

والله نمی دونم خوشحال باشم يه ناراحت ؟!!!! جیغ بزنم و هورا بکشم و قهقهه بزنم يا با صدای بلند عر بزنم ؟!!! خدا هم اون بالا نشسته و لبخندهای موذيانه می زنه که : همانا بشين سر جات بچه و انقدر زرزر نکن. و در ادامه :الا ای عبده! من خودم حواسم هست و می دونم دارم چيکار می کنم. فلذا حالش رو ببر ملنگه.و باز می فرمايد که : يا ايتها العسل ! کيف کن( بنده خودم به وقتش حالت رو می گيرم دختره ی نفهم.بالاخره يه روز می فهمی که هيچ کس آقای هود نميشه ولی ديگه اون موقع پشيمونی فايده نداره٬ هر چند که بعيد می دونم شعورت برسه.) منم که از خدا خواسته 04.gif فعال دارم کيف می کنم. من که با تو که نمی تونم که در بيفتم که خدا که 04.gif (تکبير)

در حال حاضر هم مشکل اصلی اينه که تعطيلات بين دو ترم کجا برم و چيکار کنم ؟!!!

پگاه درازه (خواهرم) ميگه بيا بريم کيش با اکیپ اون وريا.( اما اونها خيلی بی تربيتن)

مهسا بلا (دوست ماشين بازم) ميگه بيا بريم کيش به اکیپ این وريا.( اینها هم خيلی چيز هستن)

پرنسس مهسا (همون دختر عموم که پارسال ٬ماجرای شلوار رو برام درست کرد) ميگه بيا بريم کيش با بچه های فاميل بابا.(همچين بدم نمياد ٬ خيلی ديوونه هستن٬حسابی می خنديم.)

همونطور که می بينيد اکثر راه ها به کيش ختم ميشه.اما :

نگار و نگين و پريسا (دختر خاله های خل و چل) ميگن بدم بيا تهران جهت انجام کارهای محير العقول هميشگی و حال و حول.( حقيقتش وسوسه ميشم ولی تو پاييز ۲بار رفتم تهران .)

مريم گلی(مامانم) ميگه پس کی ميای خونه؟!! من چه گناهی کردم که بايد انقدر دير به دير فرزند برومندم رو ببينم؟( حق داره والله)

بهزاد جون ( پدر پادشاه) می گويند که بنشين و از بهر فوق ليسانس مطالعه کن الا و هان و آگاه باش که علم بهتر باشد ز ول گشتن.( البته خوب راست می فرمايند اما کو گوش شنوا؟!!)

نازنين (دوست ندارم هيچ توضيحی راجع بهش بدم 26.gif) ميگه بيا بريم اصفهان.( حتما با تو انسان ديوانه همسفر ميشم عزيزم)

آقای جاسوس(بهتون نمی گم کيه تا جونتون در بياد 14.gif)(چقدر هم که واسه شماها مهمه) ميگه بيا تو تعطيلات ازززدواج کنيم تا ماه محرم شروع نشده 18.gif.( واااااااااای خدا چه فکر خوبی)

اما خودم چی دوست دارم ؟!!!! دويت دارم يه عالمه فيلم و کتاب جمع کنم ببرم خونه و پيش مامان و بابام بمونم و هی غذای خونگی بخورم و هی لم بدم تو بغل مامانم و هی زير زيرکی از بابام پول بستونم.

ماااااشالله ! باز خوبه که قرار بود کم بنويسم.

روی ماه همتون رو می بوسم.التماس دعا.

(راستی نمی تونم کامنت بنمايم براتون.باشه تا بعد از امتحان ها که می رم خونه و با خياااال راحت همه رو می خونم.)

 

/ 70 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدرام

عروس گلم كجايي...

ويشکا

بعد از ثبت نام كردن. شما مي توانيد صاحب يك عدد NOTEBOOK شويد. البته شما بايد 18 نفر را به سايت معرفي كنيد تا اين عمل صورت پذيرد. توضيحات كامل و نحوه دريافت نوت بوك مجاني!! ابتدا وارد اين سایت ميشويد و سپس در صفحه اي كه باز ميشه گزينه Register Now را بزنيد و بعد در صفحه جديد مشخصات خودتون رو به صورت خوانا و صحيح و كامل مينويسيد . در آخر از شما يه UserName و Password ميخواد كه بهش ميديد و پس از كامل كردن با اين UserName و Password وارد سايت ميشويد و در صفحه مقابل گزينه Referrals رو از بالاي صفحه انتخاب كنيد و در اين صفحه يه لينك قرمز رنگ مي بينيد كه اون لينك عضويت شماست و بايد شما اين لينك رو براي 18 نفر بفرستيد يعني به واسطه اين لينك شما 18 نفر بايد عضو بشن . وبعد از تكميل 18 نفر شما يك نوت بوك Order (سفارش) ميدهيد و به آدرس شما ارسال ميشه . اعضاي كه در لينك شما عضو ميشوند در قسمت Referrals ميشه ديدشون کلیک کنید و لپ تاپ بگیریدhttp://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=763701

سما

تو خيلی خلی عزيزم..... بد تر از من و سهرابم.....

معتاد عشق

ملنگه کجايی خب ؟ نميگی ملت همه منتظر پستهای بامزت هستن ؟ بابا مسافرت هم يه روز دو روز الان نزديک ۱ سال داره ميشه از آخرين آپت !

بيابان باراني

سلام . من جام عوض شده البته آره بعد از خيلي وقت پيش تا حالا . حالا انگار تو هم خيلي وقته ننوشتي . بهم سر بزن

ياسمين!

ملنگ نميخوای بيای آپ کنی خانومی؟‌ ما منتظريماااااااااااااااااااااااا زود زود بيا

پدرام

سلام دايی جون خوبی چه خبر کم پيدايی.دايی من پست نوی شما رو نمی بينم