دل گمراه من !!!!!

 04.gif 

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام م م م م م م م ........ م م م م ااااااااچ چ چ چ

04.gif

من خيلی خوبم والله. گوش شيطون کر. چشم مسعود کف پام. ( هان؟!!!! چی؟ مسعود؟!!! هااااااااا .مثلا برادر شوورمه. دوست اين گور به گور شده ست.

شماها چطوريد؟!!! خوبين ديگه حتما .چشم حسوداتون رنگ آب دماغشون الهی.

ممنون بابت کامنت ها و احوال پرسی ها و اومدن و رفتن هاتون. دلم واسه همتون تنگ شده بود به جااااااان عزيزم قسم 04.gif ( بيا٬ از رو که نميرم که. حالا دوباره يه حرفی درميارن واسمون و من شروع می کنم به جيغ جيغ ).

والله به خدا گرفتارم.البته اين دفعه دليل نبودنم ناراحتی و دپی و قلب درد و خراب شدن ابروی چپم و خرس تر شدنم و گم شدن در ماتيکم و خش افتادن گوشی موبيلم و تموم شدن اون خط چشم خوبه و راه افتادن آب دماغم جلوی استاد و انداختن صندلی کافی شاپ و نيش پشه و  از اين جور خزعبلات نبود.دليلش اين بود که ............04.gif

دليلش اين بود که تو اين مدت خوش بودم اما سوار لاک پشت نبودم بلکه سوار دوو بودم. جدی جدی من مشکل منتالی دارم هااااا. تو رو خدا بی خيال شين و ديگه نياين اينجا. به خدا من معضلاتم خيلی حاد شدن.

توی اين مدت انقدر اتفاقات ريز و درشت و عجيب و غريب و خزعبل افتاده واسم که نمی دونم چه جوری بگم و از کجا بگم و چه جوری بگم و از کجا بگم و چه جوری بگم و از کجا بگم  و خاک تو سر هر کسی که نشسته و اين چرنديات من رو می خونه.( وااااااااااااااای معذرت ٬ منظورم اون دوست جونهايی بود که مثل خودم مخ ندارن.تو رو خدا اگه احيانا آدم محترم و با شخصيتی اومده اينجا به دل نگيره و بی خود کرده که اومده اينجا اصلا 12.gif و دفعه ی آخرش باشه و .....).

آره ديگه رفتم سفر و برگشتم و مهمون داشتم و تمام روز در پی تفريحات سالم بودم با دوستان محترمم و حتی شب امتحان هم به خودم رحم نکردم و گووووووور بابای دانشگاه و درس و مشروطی و اضافه وزن و من خيلی خرم و خلم و منگلم و خودم می دونم و شماها نمی خواد زحمت بکشيد و تو کامنت هاتون ذکر کنيد اين نکته رو.

وااااااااااااااااااااااااااااااای ! يه خبر مهم !!! 27.gif

جديدا تنزل مقام پيدا کردم و اين دفعه يه شاگرد راننده عاشقم شده . می بينين تو رو خدا ؟!!!!  17.gifبس که ناشکری کردم من .باز حداقل قبلا راننده ها 14.gifپی ام ميدادن به ما.باز حداقل يه اتوبوسی موبيلی سيبيلی داشتن واسه خودشون. تاااااااااااااااازه ٬ شاگرده هم بور بود26.gif ٬هم لباش سرخ بودن26.gif ٬ هم سفيد بود26.gif ٬هم چشماش رنگی بودن26.gif. اما خدا وکيلی من خودمم می دونم که آخر سر ميرم عاشق يه پسر بور و قد کوتاه و لب سرخ و لاغر و سفيد ميگردم ومريض ميشم و ميفتم تو رختخواب و اونم تحويلم نمی گيره تازه 17.gif.عاقبتم همينه٬ می دونم. 

آره ديگه ٬مطلب درست وحسابی باشه طلبتون .

اين رو هم واسه خود خرم می نويسم ٬باشد که رستگار شوم .( ولی نه٬ الان نمی خوام ٬باشه بعدا رستگار ميشم٬فعلا همينجوری خوبه٬دوست دارم اين اوضاع خرکی رو.) :

دل گمراه من چه خواهد کرد

با بهاری که می رسد از راه ؟

با نيازی که رنگ می گيرد

در تن شاخه های خشک و سياه؟

                                                           آسمان می رود ز خويش برون

                                                           ديگر او در جهان نمی گنجد

                                                           آه٬ گوئی که اين همه آبی

                                                           در دل آسمان نمی گنجد

می خزم همچو مار تبداری

بر علف های خيس تازه ی سرد

آه با اين خروش و اين طغيان

دل گمراه من چه خواهد کرد ؟ 

 

/ 48 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدرام گودرزي

به روز نباشی که نميتونم لينکتو بذارم دايی جون قربون دختر گلم

پدرام گودرزي

مواظب شوهرت باش دايی يه کم سر به هوا شده نکنه کسی زيره پاش نشسته باشه ها

حاجی

تو اين قحطی شوهر از سرتم زياده ! ناشکری نکن ! برو سجده شکر بجا بيار ! از من گفتن بودا...

هلال

سلام عسلی . کجايی ملنگ جونم بيا بابا دلمون پوسيد به خدا . امتحان هات کی تموم می شن ؟ ببين خيلی دلم می خواد قيافه ات رو تو بحبوحه امتحان هات و درست شب قبل از مشکل ترين امتحانت ببينم !!! نازی عسل . دلم برات تنگ شده . اميدوارم خرابکاری نکنی و همه شونو پاس کنی بعد با يکی از اون نوشته های خوشگلت سر و کله ات پيدا بشه . می بوسمت .

نخودسياه

پاشو بيا بنويس ديگه. به قدر ۳ تا نويسنده کلاس گذاشتی. وقتشه يه رو نشون بدی...البته با اجازه حاج آقا يه بيترس بگيم حج آقا

yasin

آفرين ملنگ می تونم واست مطلب بفرستم؟ جوابشو برام بفرست. اگه امکان داره . البته

mitra

سلام خانم خيلی شاد وشنگول می نويسی به منم سر بزن

zedboys

سلام خوب باشيد بلاگ قشنگی داريد کارت را دسته اگه يه دفعه همين جوری بيکار شدی به برو بکس هم سر بزن خيلی خوشحال می شم شما اونورا افتابی شيد با تشکرات به اميد ديدار در پايان اگه دلتون خواست ما عاشق تبادل لوگو با شما هستيم.

یکی مثل بقیه

سلام ..ميشه به منم سر بزنی...خيلی دوست دارم به من سر بزنی D : درم از بی کسی میمیرم